Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/deunzo5/public_html/wp-content/themes/martfury/martfury.theme#archive on line 43

Весільне шатро прокат Весільний каталог Girko net

Якщо у вас не дуже багато відвідувачів, весілля або інше тоді це намет Зірка 10х14 для вас. Так тент набуває дійсно вишуканий і оригінальний вигляд, візуально розділяючи простір на тематичні зони. Причому прозора мембрана може використовуватися як в оформленні стін, так і стелі. Останній варіант виглядає особливо ефектно, адже вдень приміщення наповнюється природним світлом, а вночі атмосферу романтики підкреслює глибоке зоряне небо над головою. Білосніжні шатрові конструкції виглядають аристократично і розкішно.

шатро для весілля

У вас намічається велика подія, і ви хочете справити враження на гостей? Візьміть меблі напрокат і організуйте будь-який захід на високому рівні! Ми постійно розширюємо свій асортимент, підвищуємо оперативність роботи, обслуговуємо все бі… Мало того, що ви можете обрати локацією якесь зовсім дике місце, далеке від цивілізації – так ще й https://suspilne.media/141133-opora-na-cerkasini-fiksue-politicnu-reklamu-vid-potencijnih-kandidativ-na-197-okruzi/ ступінь «відкритості» можете регулювати самостійно. Якщо погода хороша, ви можете зсунути або відстібнути бокові стінки шатра і отримати стовідсоткове відчуття пікніка на природі. Відчути аромат лісу, шурхіт листя, свіжість повітря. А якщо піде дощ чи здійметься вітер – оперативно закриєте стінки і матимете затишний прихисток для гостей.

Шатро “Зірка”

Тенти для виїзних заходів вибирають в залежності від характеру свята, його тематики, тривалості та кількості учасників. Для оренди весільного шатра з великою кількістю гостей користуються популярністю двоскатні моделі. Вони модульні, тому дозволяють вільно нарощувати свій розмір і стикувати різні конструкції в єдиний комплекс для зручного розміщення всіх гостей. Крім тентів, ми пропонуємо різноманітні меблі, посуд і текстиль для заходів будь-якого рівня.

Оренда весільних шатров

Ви вирішуєте, які страви будуть в меню та як виглядатимуть офіціанти. Ви обираєте колір і настрій, задаєте формат – і отримуєте весілля, про яке мріяли. Ваше свято буде сповнене радістю, сміхом і надзвичайними забавами. Телефонуйте нам — будемо раді відповісти на будь-які запитання, а також уточнити всі деталі щодо бенкетного залу, проведення церемонії та меню.

Інше обладнання на весілля у Львові

Весільне шатро, Намет весільний, ШалашМи пропонуємо послуги… Щоб від свята залишились тільки приємні спогади, а не укуси по всьому тілу і неприємна свербіж, подумай за спеціальні лампи та спреї від комах. Отримати пам’ятні фото і відео про значущу для вас подію.

За якість та чистоту тканин навіть не будемо згадувати – це само собою. Хоча наречені інколи не задумуються, що декорування як стін, так і підлоги у весільному шатрі є необхідними. Також потрібно обов’язково закласти в бюджет кошти на техніка, який буде слідкувати за справністю апаратури, рівнем напруги і при виникненні будь-яких ситуацій зможе вирішити їх. Ми рекомендуємо користуватися послугами перевірених підрядників.

Main Menu