Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/deunzo5/public_html/wp-content/themes/martfury/martfury.theme#archive on line 43

Залишайся вдома і працюй на себе Експерти розповіли як відкрити власний бізнес і не втратити його Новини Українське радіо

Якщо ваша мрія – власна майстерня, починайте набирати клієнтуру і заробляти за допомогою спеціальних майданчиків, на яких розміщують оголошення фахівці, що надають побутові послуги. Якщо ви хочете відкрити свій магазин, займіться спочатку дропшиппінгом. Можливо, заробляти за допомогою всесвітньої павутини вам настільки сподобається, що ви не захочете вести свій бізнес по-іншому. Банки почали пропонувати свої програми кредитування для малого та середнього бізнесу під 5-7-9% річних. І суми є досить пристойними – від 100 тисяч до 5 млн грн, залежно від терміну існування фірми і того, що бізнесмени можуть залишити у заставу. На жаль, беззаставні кредити для бізнесу видаються на невелику суму, індивідуально встановлену в кожному банку. Якщо необхідна сума більша, внести заставу все ж таки доведеться.

де взяти кошти на власний бізнес

Це не історії про приголомшливий успіх та великі статки. Це історії про те, як закохані у свою справу українці крок за кроком розвиваються, працюють самі, дають роботу іншим і діляться досвідом. “Ми говоримо про можливість запустити будь-який мікробізнес, як то пошив одягу і взуття, хімчистка, сервісний https://my.ua/news/cluster/2023-06-21-chogo-ochikuvati-vid-ios17-u-apple-podililisia-podrobitsiami/2fbb5190-1069-11ee-a7aa-f29110c04e53 чи ремонтний центр, СТО, монтажні роботи тощо”, – додав очільник уряду. Ми не беремо плату за послуги підбору та порівняння фінансових пропозицій в каталогах, і не надаємо послуги кредитування, розміщення депозитів і страхування. Ваші особисті дані на сайті захищені шифруванням AES-256.

До 2,5 мільйона гривень на розвиток підприємництва за програмою «єРобота»

До участі у програмі USF допускаються лише ті проєкти, які вже перебувають на стадії proof of concept, тобто мають практичне підтвердження можливості їх реалізації. Тож заяву можна подати дистанційно через сервіс держпослуг «Дія», та й саму відповідь отримати в онлайн-режимі. Рішення про видачу коштів ухвалює Міністерство економіки, а фінансування забезпечує Ощадбанк. Одразу скажемо, що єдиного порталу, де публікується інформація про це, поки що не існує, тому потрібно шукати практично всюди, причому і на українських, і на західних ресурсах. Подібний конкурс міні-грантів для мікро-, малих та середніх підприємств у Закарпатській області втілює ГО “ЦеГрІн Закарпаття”. Проєкт реалізують у співпраці з Міжнародною організацією праці в межах програми “Підтримка економічної участі вразливих груп населення, включно з ВПО, в Україні”, ініційованої за дорученням уряду Німеччини.

Ключові умови – наявність у заявника власних елеваторних, зерноочисних або сушильних потужностей, а також співфінансування (не менше 50% власних або кредитних коштів). Гранти найбільше підходять для фінансування стартапів, малого бізнесу й невеликих виробництв. Річ у тім, що грантів на великі суми небагато, і змагатися за них непросто. Проте точкових програм стимулювання на $5000 – набагато більше, тому цей інструмент чудово підходить для відкриття власної справи чи масштабування невеликого бізнесу. Однак попри все бізнес продовжує працювати – частково або на повну потужність – і навіть розвиватись. Активно з’являються нові компанії, які потребують фінансування.

Гранти на будь-який смак

Тепер вам не потрібно спеціально спрямовуватися в банк, щоб подати заявку, тому що це можна зробити. Тільки після того, як всі документи будуть підготовлені, вам доведеться приїхати, щоб забрати її. Охочі отримати ці гроші підприємці зможуть оформити відповідні заявки через портал «Дія», або звернутися до відділень Ощадбанку, який виступає уповноваженим банком програми. Останній вже оголосив, що з 1 липня приймає заявки від бізнесу.

У відомостях ЄДР обов’язково вказується локація, звідки в реальності йде керування. Часто ТОВ реєструють за адресою, де розміщено власника чи засновника, а офіс орендують в іншому місці. Звичайно, всі не можуть займатися підприємництвом, у кожного свої таланти, хист до чогось конкретного, що вони і мають робити протягом життя. Тобто, всі не можуть бути підприємцями, все має бути збалансовано. Все це ми робимо швидко, оскільки маємо дороге закордонне обладнання. Ексклюзивність полягає в тому, що ми не використовуємо шаблонів, а щоразу підлаштовуємося під клієнта і робимо все під його бізнес.

А ось цей грант підійде для тих, хто отримав достатньо знань і бажає розвивати ІТ-стартапи. Всі усвідомили, що український бізнес потребує підтримки, адже це податки, робочі міста та розвиток України. Зараз ми знаходимося на тому етапі, коли багато донорів вже завершують свій фінансовий рік і планують наступний.

Main Menu