Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/deunzo5/public_html/wp-content/themes/martfury/martfury.theme#archive on line 43

Які заклади Ужгорода варто відвідати під час гастротуру

Спеціально для наших патронів ми підготували огляд локацій, де можна споглядати цвітіння сакур в Ужгороді + мапа. Ставай нашим патроном на Patreon та отримуй доступ до закритого контенту. Хостел Is’land Hostel в самому центрі Ужгорода для тих, хто шукає бюджетний варіант розміщення та любить атмосферу хостелів.

що варто відвідати в ужгороді

Тут є декілька видів дерев, а у червні їх аромат відчувається по всій окрузі. Пейзаж тут неймовірний, до того ж відкривається чудовий вид на річку Уж. Ужгородська державна міщанська (горожанська) дівоча школа.

Стіни на рідкість міцні і в товщину досягають 2,5 м. В одному з попередніх матеріалів ми вже писали про замки, зокрема й ужгородський. Є однією з головних церковних пам’яток міста. Цікавий гостям міста завдяки своїй оригінальній архітектурі та розкішному оздобленню всередині. Свою екскурсію по місту можна сміливо починати з прогулянки по одній з головних вулиць Закарпаття – по вулиці Корзо. Адже в ній збережена душа старого Ужгорода, відчувається дух міста, його атмосфера і настрій. Ботанічний сад.З першого погляду нагадує старовинну покинуту віллу з пишним садом.

Оберіть дату заїзду та виїзду

На одній з них стоїть пам’ятник президенту Карпатської України Августину Волошину. Якщо замислюватися про те, що цікавого в Ужгороді вдасться оглянути при самому детальному вивченні, то обов’язково згадається це місце. При проведенні екскурсії російською або українською мовою, ціна квитка для дорослого становить 200 грн. При проведенні екскурсії російською або українською мовою, ціна квитка для дорослого становить 140 грн.

Локація 10. Ужгородський ботанічний сад

Ще однією з найдавніших церков закарпатського краю є Горянська ротонда. Спочатку тут розташовувалася каплиця, kharkiv.travel одночасно виконує оборонні функції. Пам’ятник романо-візантійської епохи імовірно був побудований в 13 ст.

В останні роки набувають великої популярності міні-скульптури в Ужгороді. Однією з перших з’явилася в 2011 році Свободка, повна назва якої «Маяк Ungvar». З кожним роком таких об’єктів стає більше і більше. Для туристів і мешканців міста пошук скульптур стає своєрідним квестом. Для того щоб знайти їх всі, знадобиться близько трьох годин, бо вони розкидані по всьому місту. Створена спеціальна карта, на якій позначено місця розташування міні-скульптур.

Main Menu