Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/deunzo5/public_html/wp-content/themes/martfury/martfury.theme#archive on line 43

KLR Bus ᐈ Міжнародні автобусні перевезення Купити квиток на автобус онлайн

На багатьох рейсах в автобусах “Гюнсел” пасажирам подають чай або каву з печивом, що входить до вартості автобусного квитка. Завантажити електронний квиток відразу після оплати, за унікальним посиланням, надісланим SMS, а за бажання – отримати документ на e-mail. Додатковий багаж – більший за габаритами або важчий – перевозиться за окрему плату та за наявності вільного місця у багажному відділенні автобуса. Вартість послуги перенесення квитка – 10 євро (або гривневий еквівалент по курсу компанії на день реалізації послуги). Піклуйтеся про свою безпеку й безпеку інших пасажирів під час подорожі з нами. У кожного перевізника існують свої правила оформлення повернення невикористаних проїзних документів. Можливість повернення і сума компенсованих коштів залежить від дати звернення та подання відповідної заявки.

квитки на автобус купити онлайн

Рекомендуємо детально ознайомитися з правилами, зазначеними в проїзному документі. Оплатити заброньовані квитки ви можете, звернувшись особисто в одне з 40 представництв компанії KIYAVIA, розташованих по всій Україні. Маєш питання, потрібна додаткова інформація або у тебе є корисна пропозиція?

Недорогі автобусні подорожі від 319 грн

Сплачуйте своє бронювання онлайн, не виходячи з дому. Зробити це можна за допомогою банківського переказу, системи Приват24 або LiqPay. Наша система дає змогу безкоштовно забронювати білети на автобус онлайн, а потім викупити їх найбільш зручним способом. Infobus – онлайн сервіс, сполучна ланка між пасажиром і перевізником, що дозволяє швидко і зручно знайти і купити автобусні, залізничні та авіаквитки.

Так, обов’язкове страхування входить у вартість квитка на час вашої поїздки. Перегляньте знайдені варіанти та виберіть автобус і перевізника, який найбільше http://crystalvillagegoa.com/page-27/ відповідає вашим вимогам. Вибираємо пункти відправлення та прибуття, дату поїздки. Його можна роздрукувати або пред’явити водієві в електронному вигляді.

  • Інструкція “крок-за-кроком” , яка описує процес замовлення та придбання місця в автобусі приведена тут – вивчіть її, якщо у Вас виникають труднощі при виконанні операцій.
  • Вносите дані пасажира і оплачуєте квиток, його електронну версію відправлять вам на емайл.
  • Але квиток можна переносити на фіксовану або відкриту дату (відкрита дата – до 180 днів).
  • На сайті bilet.pb.ua ви можете замовити квитки на автобус по Україні та за кордон.

Купуючи квиток на автобус онлайн, ви маєте можливість зекономити свій час, адже не потрібно їхати в касу автовокзалу чи на найближчу станцію, а також стояти в черзі за квитками. Якщо ви отримаєте другий тип документа, рекомендуємо вам завчасно приїхати на автовокзал або автостанцію, щоб встигнути здійснити обмін і пройти на посадку. Автобуси часто проходять через невеликі міста Європи, в які немає авіарейсів і від найближчого аеропорту потрібно якось добиратися, а на автобусі можна доїхати безпосередньо з Києва чи іншого міста. На сайті BUSFOR не тільки просто купити білет на автобус онлайн, але і просто його повернути. Повернення квитка здійснюється згідно з державною постановою КМУ «Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», а також згідно з умовами кожного перевізника. Варто сказати, що вартість квитків на автобус, придбаних за допомогою онлайн-бронювання, виявляється в підсумку меншою, ніж якби турист звернувся до каси автовокзалу. Через форму онлайн замовлення можна придбати квитки на автобус по Україні.

Які правила провезення багажу?

Спеціальний багаж – дитячий візок або інвалідне крісло (тільки у складеному вигляді), якщо немає іншого багажу. 1 або 2 місця багажу (80x50x30, 60х40х40 або інші – відповідно з вимогами перевізника) вагою не більше кг кожне. Гарантії якості послуг Основним видом діяльності компанії є виконання регулярних автобусних рейсів, а це значить, що Ви отримуєте послугу з перших рук. Послуга доступна не пізніше ніж за 48 годин до відправлення. Ваучер, який необхідно обміняти перед відправленням автобуса в квитковій касі автовокзалу.

Якщо виникають проблеми, звертайтеся в онлайн підтримку. Кваліфіковані співробітники проконсультують вас і підкажуть як купити квитки на автобус по Україні, СНД та Європі оперативно і за вигідною ціною. Якщо необхідне повернення проїзного документа від Автолюкс – це можна зробити до відправки автобуса онлайн через сайт autolux.ua, зайшовши в розділ «Мій квиток». На сервісі продажу квитків на автобус – bus.proizd.ua, внести в універсальну форму назву станцій відбуття / прибуття та дату передбачуваної поїздки. Забронювати і купити квитки на автобус можна навіть з найвіддаленішого населеного пункту.

Main Menu